O nás

Uhal trade cz s.r.o. byla založená  v lednu 2014, jako sesterská firma slovenské firmy Uhal trade s.r.o., která je na trhu dobře známa a má již stovky spokojených zákazníků.  Uhal trade cz je tu proto, aby poskytovala profesionálni prodejní i poprodejní servis pre zákazníky v České republice. Uhal trade cz navazuje na úspěchy firmy Uhal trade, která je výhradním distribútorem laserových systémů Epilog, SEI laser, DATALOGIC, RMI , RADIANT  pro Českou a Slovenskou republiku. Hlavní specializaci našich firem je poradenství a prodej laserové techniky. Nepropagujeme jenom jednu značku, protože žádny výrobce nemá tak širokou nabídku aby pokryl potřeby všech našich zákazníků. Vybírame ty nejlepší stroje od různych renomovaných značek. Specializujeme se na prodej laserů do výkonu 600W, pro řezání a gravírování nekovových i kovových materiálů. Nejvíc zákazníků máme v řadách výrobců reklamy a signmakingu. Dále pak v dřevářskem, strojírenskem, elektrotechnickém průmyslu, školství i uměleckých řemeslech.
Máme stovky prodaných laserových systémů, stovky řezacích plotrů a dalších zařízení pro Signmaking. Poskytujeme profesionálni servis, poradenství a školení našich zákazníků. Naši technici maji mnohaleté skušenosti a vyřeší každý technický problém. Díky technické podpoře od výrobců se můžete spolehnout, že stroje od nás nebudou mít zbytečné prostoje.
Kromě laserových systémů prodávame také speciálni materiály pro laserovou výrobu. Postupem času jsme dosáhli  stavu, že naše nabídka je jednou z nejširších na českem a slovenskem trhu.
Protože máme mnoho zákazníků v reklamním průmyslu, rozšířili sme naši nabídku o tiskárny, řezací plotry, nažehlovací lisy a další zařízení. K nim jsme rozšiřili i naši nabídku materiálů pro tisk, sublimaci, nažehlování a další. Aktuálně se na našem centrálnim skladu nacházi víc než 45 000 položek a víc než 1500 druhů zboží.

V čem jsme jiní ?

Prodávame stroje a servisujeme je na profesionální úrovni. To ale neni všechno.
Je to jenom část naši práce. My hlavně radíme a školíme. U nás máte oporu ve vašem podníkání. Naši specialisté vám nejen pomůžou vybrat správny typ stroje, poradí vám taky jak si účtovat za vaši praci, jak propagovat svoji firmu, vyškolíme vás na práci se softwarem, naučíme vás jak opracovat různe druhy materiálů a poradíme vám různe triky z praxe, dodáme vám materiály na výrobu atd.
Rozumíme nejen strojům a sevisu ale i výrobě, protože všichni naši technici mají skušenosti v reálnem provozu výroby.
Rozumíme strojům a rozumíme i vám.


Víc než 700 instalací laserových systémů (k 1.4.2022)

Naše reference:
– Kanovits Média
– Pamas Trenčín
– Atómové elektrárne Mochovce

– Matador Púchov
– OSRAM Nové Zámky
– SEC lighting s.r.o. Nitra
– Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze
– Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave

a mnoho dalšich firem z oblasti reklamy, signmakingu, dřevářství a průmyslu

Naše ocenění


Stali jsme sa nejlepšími prodejci laserů Epilog pro roky 2008, 2009, 2010, 2014, 2015, 2016, 2017 s nejvíc prodanými lasery ve východní a střední Europě