Hobby lasery

 • Hledáte laser na hobby a domácí použití za nízkou cenu?
 • Máme pro vás hned několik možností!

   


  Diodové lasery XTOOL
  Jsou to lasery vhodné pro řezání a gravírování nekovových materiálů jako je akryl, dřevo, překližky, papír, korek, textil, sklo, mramor, natírané kovy a pod.
  Zdroj laserového paprsku je soustava laserových diod o vlanové délce světla 455 nm. Jsou to tvz. modré lasery. Tyto typy laserů jsou vhodné pro gravír a řezání dřeva, korku, plastů a dalších nekovových předmětů. Nejsou však vhodné pro gravír a řezání čirých transparentních předmětů jako je sklo, čirý akryl. Pro gravírování těchto předmětů je nutno povrch předmětů ošetřit černým nátěrem.

  Kromě diodového laseru lze laser vybavit i infračerveným laserovým modulem o vlnové délce 1064 nm. Tento je vhodný pro popis všech typů kovů a většinu plastů.
   
  V této kategorii nabízí XTOOL několik typů diodových laserů:
  D1 PRO, S1, M1 a F1. CO2 lasery XTOOL
  CO2 lasery se skleněnou trubicí a náhledovou kamerou, se snadným ovládáním. Jsou vhodné pro řezání a gravírování nekovových materiálů jako je akryl, dřevo, překližky, papír, korek, kámen, sklo.

   

   
   
XTOOL D1 PRO

Základní a nejlacinejší model diódového laseru. Pohony laserovén hlavy jsou pomocí kolečkového mechanismu s řemeny.

XTOOL M1

Unikátní spojení diodové laserové gravírky a řezacího plotru v jednom kompaktním zařízení. Pokud laserem můžete řezat gravírovat např. dřevo, tak řezacím plotrem můžete řezat papír, nažehlovací a samolepící fólie.

XTOOL S1

Tento diodový laser má ve své cenové kategorii jedinečný systém 3D gravírování. Laser sleduje 3D povrch a plynule přeostřuje, aby byl gravír rovnoměrný i na členitých předmětech.


XTOOL F1

Unikátní, rychlý galvo laser se dvěma laserovými zdroji – diodovým na gravír nekovových materiálů + Infračerveným zdrojem pro popis kovů.

XTOOL P2

CO2 laser s kamerou na gravír a řezání nekovových materiálů

XTOOL SCREENPRINTER

Sítotiskový príklopný rám na potisk triček, tašek, fólii a pod. Sítotiskové sitá-šablóny vyrábite bez nutnosti osvitu – gravírovaním na laseru.