Jak vybrat laser

Jak vybrat správny laser ?


Vybrat vhdný typ laseru pro konkrétni práci je stěžejní věc pro váš úspěch. Laser musí zvládat vaši produkci a musí hlavně vydělávat peníze. Mame opravdu hodně skušenosti a dostatečnou nabídků strojů, aby jsme vám poradili, takový typ laseru který uspokojí vaše potřeby.
Pomůžema vám s výběrem vhodného typu laseru. Stači vyplnit tento formulář a odeslat a my se vám ozveme co nejdřív to bude možné.

Výběr podle aplikace – typu práce


Laser jako velice univerzálni stroj,  je možné jej použit na různe typy prac. Najděte si v seznamu svou aplikaci . Jestli v našem zoznamu není, neznamená to, že ji laser neumí. Kontaktujte nás prosím a nájdeme pro vás vhodné řešení.

Seznam aplikací podle abecedy :

Architektúra

– výroba architektonických modelů, maket a pod. Odporučte mi vhodný laser.

Automobilový průmysl

– potahy sedadel, ŕezání textilu a kůže, koberčeky, díly pro airbagy, popisy ovládacích tlačítek, řezání krycích fólii pro přístrojovou desku, popisy na plastové a kovové díly, těsnění, díly pro tuning  Odporučte mi vhodný laser.

Dárkové předměty

-gravírování reklamního značení firemní loga, nápisy na různe reklamní předměty – propisky, zapalovače, klíčenky, krabičky Odporučte mi vhodný laser.

Dekorace

-vánoční ozdoby a dekorace, narozeninové a párty dekorace, Odporučte mi vhodný laser.

Dřevovýroba

-řezání a gravírování dřevěných výrobků, díly pro hudební nástroje,vánoční ozdoby, dekorační předměty, 3D gravírování, nábytek – díly a dekorace, intarzie, parkety, podlahy, náboženské předměty, suveníry Odporučte mi vhodný laser.

Elektronika spotřební

– gravírování vlasního popisu na mobilní telefóny, iPody, iPady, MP3 přehrávače a různe další výrobky spotřební elektroniky Odporučte mi vhodný laser.

Elektro průmysl

– průmyslové značení různych elektronických součástek, čipů, popisy na plošné spoje, výroba krabic, ovládacích panelů, popis klávesnic, popis káblů Odporučte mi vhodný laser.

Filtrace

– vyřezávání filtračních vložek s různych tetílii do přesného tvaru Odporučte mi vhodný laser.

Fólie, samolepky

– přesný výřez fólii na kryty přístrojových panelů, klávesnice, dotykové obrazovky, krycí fólie. Samolepky polyesterové nebo papírové Odporučte mi vhodný laser.

Hračky

– hračky ze dřeva, puzzle, šachy, domino, Odporučte mi vhodný laser.

Hudební nástroje

– výřezy dílů hudebních nástrojů – kytary, housle, harmoniky atd, dekorace a intarzie na hudebních nástrojich Odporučte mi vhodný laser.

Interiér -bydlení

– podhledy, podlahy, závěsy a textílni bytové dekorace, kuchyňské podložky, obrousky, stínidla na lampy Odporučte mi vhodný laser.

Modelářství

– vyřezávaní dílů stavebnic různych modelů letadel, lodí, železniční modely, domečky, krajinky Odporučte mi vhodný laser.

Nábytek a bytové doplňky

– vyřezávání nábytkových dílů, skřinky, ornamenty, nábytkove ozdoby Odporučte mi vhodný laser.

Obalový průmysl

– kusová výroba krabíc a obalů z kartonů a vlnité lepenky, vložky do krabíc a kufrů z polyuretánové peny Odporučte mi vhodný laser.

Obuv a spracování kůže

– řezání a gravírováni dílů pro obuvnícky průmysl, módni doplňky z kůže, suveníry, potahy sedadel aút a motorek, gravírování kožených bund Odporučte mi vhodný laser.

Oděvy, Textil, Móda

– gravírování Denimu a jeansoviny, gravírování a řezáni textilu a textilních aplikací, vyřezávání vzorů do oděvů, gravírováni flisu, řezání a gravírování filcu, technických textílii, ořezávání vyšitých vzorů Odporučte mi vhodný laser.

Pohřebníctví

– gravírování náhrobních kamenů, maramorových desek, gravírováni do uren s popelem, gravírování na truhly Odporučte mi vhodný laser.

Papír a tisk

– digitálni výsek – jemné vyřezávání vzorů do papírů, řezáni obrysů vytišténých motívů pomoci CCD kamery laserem, vyřezávání výsekových forem, gravírování raznic Odporučte mi vhodný laser.

Razítka

– gravírování speciálni razítkové gumy na výrobu razítkových štočků, gravírování reliéfnich razítek ze speciálniho plastu, řezaní razítkových polřtářků na vícebarevné razítka Odporučte mi vhodný laser.

Signmaking a Reklama

– vyřezávání platického písma z akrylu, displaye, vývěsné štíty, reklamní tabule, orientační systémy, reklamní štítky, gravírování reklamních pŕedmétů Odporučte mi vhodný laser.

Světelné panely

– nabízime jedinečné řešení výroby světelních LED boxů pomocí gravírování speciálnich rastrů na plexi s nasvícením pomocí LED pásů. Speciálni SW + upravený laserový systém od firmy SEI  Odporučte mi vhodné řešení.

Skleněné výrobky

– gravírování tabulového skla, fotografické gravírování, gravírování sklenic, láhví, skleněných plaket, gravírování zrcadel Odporučte mi vhodný laser.

Sportovní vybavení

– gravírováni skateboardů a snowboardů, řezání plachet pro windsurfing, gravírování spotrovní obuvi a oblečení, Odporučte mi vhodný laser.

Strojářsky průmysl – řezání plechů

– řezání plechů s různych kovů – nerez, hliník, mosaz Odporučte mi vhodný laser.

Strojářsky průmysl – značení součástek a dílů

– značení dílů, součástek, nářadí v průmyslu Odporučte mi vhodný laser.

Šperky

– zákazkové gravírování prstenů zvenku i zevnitř, gravírování přívésků, hodinek, dárkové krabičky Odporučte mi vhodný laser.

Trofeje, plakety

– gravírováni plaket ze dŕeva, skla, plechu, akrylu, medaile, štítky na trofeje Odporučte mi vhodný laser.

Zbraně a myslivectví

– gravírování označení, ozdobné rytí do kovu, gravírování pažeb, nástěnné trofeje Odporučte mi vhodný laser.

 

Výběr podle opracovaváneho materiálu


Vybírame laser podle toho, jaké materiály se na něm budou gravírovat nebo řezat.

ABS
Akryl – plexisklo
Dřevo masív
Dřevo – překližka
Eloxovaný hliník
Keramika, Porcelán

Kovy – železné – ocel, nerez, tvrdokov
Kovy – neželezné – hliník, mosaz, měď, titán, slitiny

Korek
Kůže

Mramor, žula, kámen
Papír
Plasty – Polystyrén, Polyethylén, PVC, Polyamid atd.
Sklo
Textil